Jednodenní návštěva areálu

Návštěva areálu

Mimo dobu hlavní a středosezóny, konkrétně tedy od 1.5. - 30.6.2017 a pak opět od 26.8.- 6.9.2017 máte možnost náš areál navštívit a využít vše co nabízí i bez nutnosti přespání.

Objevíte klidné prostředí, kde si děti budou moci vybrat mezi řáděním na 250 m2 velkém dětském hřišti, velkých trampolínách nebo se budou po areálu prohánět na šlapacích autech, odrážedlech, která jsou zde volně k dispozici. Nejen v horším počasí můžete využít krytou hernu-miniclub, nebo vnitřní vyhřívaný bazén. Pro starší je k dispozici volleybalové hřiště, minigolf, stolní fotbal, profesionální airhockey, yagopool, pingpongové stoly, Na recepci je možné si během dne zakoupit zmrzlinu, nebo nápoje. Stánek s teplým občerstvením je otevřen až v době provozu venkovní bazénu a brouzdaliště (červenec-srpen)! Po celodenním vyžití pak můžete večer posedět v restauraci (samozřejmě s dětským koutkem).

Pravidla jednodenní návštěvy:

  • Při návštěvě musí být min. 1 osoba starší 18-ti let.
  • Za jednodenní návštěvu zaplatítte jednotný poplatek  100 Kč/osobu od 2 let věku. Děti kterým ještě nejsou 2 roky jsou zdarma. Za tento poplatek máte možnost využít  celý areál po celý den až do uzavření campingu- tedy 22.00 hod.Veškeré sportovní vyžití (kromě kulečníku) je již v ceně návštěvy. Výše uvedená cena za návštěvu je fixní, nelze uplatnit žádnou ze slev platných pro ubytování.
  • Po příchodu Vás poprosíme o předložení jednoho dokladu totožnosti a zapsání na naší recepci a úhradu ceny. Pokud by dočasně na recepci nebyl náš pracovník přítomen, přivolejte jej, prosím, zvonkem. Bez předchozího nahlášení na recepci není vstup do areálu povolen!
  • Pro Vaší bezpečnost a účely web. kamer je část areálu, zejména vjezdy a sportovní zázemí pod kontrolou kamer. V campingu je též služba pořizování fotografií a videa(včetně leteckých záběrů z coptéry), které jsou následně
    promítány na TV u recepce a umisťovány na webových stránkách/Facebooku, kde si je též můžete stáhnout.
  • Návštěva musí stejně jako ubytovaní hosté dodržovat ubytovací řád (stvrzujete při příchodu podpisem). V případě poškození vybavení campingu je pak návštěvník povinen vzniklou škodu uhradit. Při porušení ubytovacího řádu má provozovatel právo návštěvu jednostraně ukončit.
  • V období hlavní sezóny není z kapacitních důvodů návštěva areálu bohužel možná.